AKADEMIA
I MISTRZOWSKIE STUDIO TATUAŻU

Wiemy, że talent, energia, inspiracja i wiedza potrzebują przestrzeni, gdzie mogą być przekazywane

Zapraszamy do miejsca, gdzie dzilimy się naszą pasją, wiedzą i doświadczeniem
POZNAJ ZESPÓŁ, SPECJALIZACJE I WARTOŚCI AKADEMII TATUAŻU INQ TATOO SCHOOL

Kotwica
;
Nauczyciel kursu tatuażu pracujący z kursantem

MACIEJ - GŁOWA I
SERCE AKADEMII

Maciej uczęszczał do Warszawskiej Szkoły Filmowej na wydziale aktorskim. Od samego początku interesowała go ekspresja, uzewnętrznienie i siła wyrazu ludzkiego ciała. Podążając za pasją  mocno zainteresował się sztuką tatuażu. Zdobywał wiedzę, eksperymentował, doskonalił  warsztat najpierw pod okiem najlepszych tatuatorów, by później wraz z nimi rozwijać własne autorskie metody. Jako jeden z pierwszych na świecie wykonuje prace w stylu mikrorealistycznym, ale po mistrzowsku porusza się w każdej estetyce i wszystkich technikach. Obecnie jest mentorem i nauczycielem tatuażu oraz  praktykującym tatuatorem.  Zawodowa droga i zdobyta na niej wiedza pozwalają mu łączyć profesjonalny warsztat tatuażysty z wielowymiarowością ekspresji sztuki tatuażu. Tę syntezę rzemiosła i artyzmu przekazują prowadzone przez Macieja wykłady i warsztaty oraz własnoręcznie realizowane projekty.     

Maciej pracujący z kursantem podczas tatuowania w studio tatuażu

MISTRZOWSKIE STUDIO TATUAŻU

Maciej jako twórca  podejmuje się wykonania wymagających tatuaży dla osób poszukujących nie tylko wysokiej jakości realizacji, ale też uzewnętrznienia swoich przesłań. Tatuuje we wszystkich stylach i technikach. Opracowuje również projekty motywów oraz doradza przy ich wyborze. Planując wykonanie tatuażu w pracowni INQ Tattoo School warto wiedzieć, że :

 • Projekty realizowane są w ramach sesji dziennych dlatego przed zleceniem omawiamy dokładnie wszystkie szczegóły i rezerwujemy datę. 
 • Każdy z projektów wyceniany jest indywidualnie ze względu na różne wymagania technik i motywów tatuatorskich. 
 • Przed zleceniem najwygodniej skontaktować się z nami przez telefon (+48 601 150 899) lub przesłać zapytanie przez formularz kontaktowy na stronie   

Umów się na konsultacje w sprawie tatuażu i zobacz jak powstaje unikalny spektakl łączący sztukę tatuatorską z ekspresją wybranego motywu na płótnie, którym staje się Twoje ciało.

 

Maciej pracujący z kursantem podczas tatuowania

MENTOR I NAUCZYCIEL TATUAŻU

Od początku swojej zawodowej drogi Maciej zaraża pasją do wiedzy na temat warsztatu tatuażysty i spojrzeniem artysty. Szybko zauważył, że ludzie, których spotyka nie tylko są skłonni powierzyć mu wykonanie tatuażu na własnym ciele, ale wracają po informacje o rzemiośle. Pierwszymi uczniami stali się naturalnie i niepostrzeżenie klienci. Później powstała INQ Tattoo School, która pozwala w wygodny i zorganizowany sposób dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Od początku bezkompromisowo Maciej stawia w niej na indywidualny tryb nauczania. Zajęcia od zawsze i na zawsze odbywają się “jeden na jeden”  - ponieważ tylko tak można uczyć sztuki tatuażu. Akademia wyszkoliła dziesiątki początkujących i zaawansowanych tatuatorów zarówno z Polski jak i Europy. Maciej jako mentor jest cierpliwy i zaangażowany, ale nie pobłaża błędom. Jego kursanci tworzą tatuaże nieporównywalnie lepsze od bardziej doświadczonych tatuatorów, a co za tym idzie - szybko otwierają własne studia tatuażu i prowadzą je z sukcesem.

Natalia - tatuażystka

NATALIA - SERCE I
GŁOWA AKADEMII

Trudno rozdzielić głowę od serca w zawodach, które z definicji pracują z pięknem. Czy piękno widzimy, rozumiemy czy czujemy?  - to dyskusja, która w kulturze trwa wieki, epoki, cywilizacje nawet. Dość powiedzieć, że Natalia wymyka się zręcznie wszystkim teoriom. Ukończyła studia na kierunku ekonomicznym - to ona opiekuje się organizacją i formalnościami w INQ Tattoo School. Odpowie też na pytania dotyczące dofinansowania szkoleń przez różne instytucje i fundusze. 

Jednak pasją Natalii od wczesnej młodości jest branża beauty. I tej pasji nigdy nie porzuciła. W Akademii współtworzy ofertę kursów makijażu permanentnego i piercingu. Nie przestaje eksperymentować z autorskimi technikami. 

Profesjonalna i otwarta. Na tym etapie pracy Akademii to jeszcze ciągle ona może odbierać telefony i odpowiadać na pytania. Ten kontakt bardzo sobie ceni. Już dziś warto zadzwonić i dowiedzieć się więcej o wybranym kursie lub wszystkich możliwościach realizacji usług w INQ Tattoo School. 

 

Kursantka wykonująca tatuaż

CHCEMY ZMIENIAĆ POSTRZEGANIE TATUAŻU

Dla nas tatuowanie to rzemiosło, sztuka, artyzm. A nie mrok i klimat Halloween w wystroju wnętrz salonów tatuażu. 

Chcemy zmieniać postrzeganie tatuażu, dlatego założyliśmy tę Akademię. Nasze techniki, styl, jak również program nauczania są wynikiem wielu lat aktywnej pracy

w dziedzinach tatuażu artystycznego ze szczególnym naciskiem na fine line, mikrorealizm 1RL, hiperrealizm i realizm oraz makijaż permanentny. Opanowanie warsztatu na poziomie mistrzowskim pozwoliło nam iść krok dalej - opracowaliśmy własne metody cieniowania PMU.

Nasze szkolenia również ewoluowały z biegiem naszych doświadczeń. Opracowaliśmy autorski program nauczania w taki sposób, żeby w krótkim czasie nauczyć tatuować w każdym stylu i na bardzo wysokim poziomie zaawansowania. Kursy, które w dwa tygodnie potrafią stworzyć kompletnego tatuatora wyposażonego w odpowiedni warsztat, wiedzę i doświadczenie. Nie tworzymy artysty. Ty już nim jesteś.

Tatuaż - postać z mitologii greckiej, Atlas dźwigający świat

NASZ MANIFEST

Dość mamy starodawnych technik, kiepskich efektów. Nie rozumiemy, dlaczego tatuatorzy zrobili ze sztuki, jaką jest tatuaż, podziemny mroczny świat. Te dwie rzeczy nigdy nie powinno być kojarzone ze sobą. Dobrzy tatuatorzy to artyści obsesyjnie doskonalący swój warsztat i każdego dnia przekraczający swoje granice. I często granice tego, co uznajemy za niemożliwe do wytatuowania. W internecie można znaleźć wiele osób, które przekazują zasłyszaną od starszych kolegów 'wiedzę', a tak naprawdę powtarzają bezmyślnie utarte przez lata schematy, dotyczące - innych niż używamy obecnie - igieł, maszynek, technik. Informacje, które przekazują, obnażają ich niewiedzę i brak samodzielnego myślenia, ale co gorsza wprowadzają w błąd ludzi zainteresowanych sztuką tatuażu. A w tym pięknym rzemiośle myślenie jest kluczowe. Nie można przestać analizować procesów, które zachodzą podczas tatuowania, jeśli chce się wykonywać perfekcyjne tatuaże.

Kursantka wykonująca tatuaż na plecach

NOWA GENERACJA TATUAŻYSTÓW

Naszym celem jest stworzenie nowej generacji tatuażystów, zmiana wizerunku branży, nadania jej powagi na jaką zasługuje. Obsesyjnie rozwijamy własne umiejętności, doskonalimy warsztat i przekraczamy kolejne bariery, aby zawsze móc przekazać innym więcej. Nasze zaangażowanie jest absolutne, często pracujemy do wieczora, żeby kursanci mogli dopracować swoje dzieła. Towarzyszymy im na każdym etapie tworzenia tatuażu, uczymy, pomagamy, wskazujemy drogę, motywujemy i inspirujemy

Nie ma u nas zajęć grupowych, bo każdy człowiek jest unikalny, ma inne potrzeby, umiejętności i predyspozycje. Tylko indywidualny tryb szkolenia pozwala obserwować każdy ruch uczestnika kursu. W razie potrzeby reagujemy natychmiast poprawiając błędy, nie dopuszczając do utrwalenia złych nawyków.

Wejście do Studio tatuażu INQ Tattoo School

AKADEMIA

Akademia INQ Tattoo cieszy się renomą już w większości krajów Europy - kursanci przylatują do nas m.in. ze Szwajcarii, Holandii, Niemiec. Prowadzimy szkolenia dla osób początkujących, jak również tych mających wieloletnie doświadczenie, którzy jednak są niezadowoleni z efektów swojej pracy, ponieważ przez lata powielają te same błędy. Opracowaliśmy program nauczania w taki sposób, żeby w krótkim czasie nauczyć tatuować w każdym stylu i na bardzo wysokim poziomie zaawansowania. 

Szczególnie szkolenia z praktykami to bardzo wymagający okres dla kursanta, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Uczestnik szkolenia dostaje stężoną dawkę swojej przyszłej pracy, jako profesjonalnego tatuażysty. Dbamy o to, aby w tak krótkim czasie każdy doświadczył jak najwięcej tego, co w tatuowaniu przyjemne i tego, co najtrudniejsze i wymaga analizowania na bieżąco  Po szkoleniu kursant zapewne popełni kilka swoich błędów, ale będą one niewielkie, niezbyt częste i zapamięta je na zawsze. 

Zajęcia z kursantem, rysunek z motywem serca

SPOILER

Natalia i Maciej, którzy stworzyli i prowadzą INQ Akademię Tatuażu, poza pracą są również razem w życiu prywatnym i mają wspaniałą córeczkę. Wspólnie wytyczają cele i razem do nich dążą uzupełniając się nawzajem. Dzięki połączeniu wiedzy Macieja na temat skomplikowanych technik tatuatorskich z umiejętnościami i doświadczeniem Natalii w zakresie PMU, kursanci otrzymują pogłębioną i unikalną wiedzę. A dzięki temu, że są rodziną - w INQ Szkoła Tatuażu również panuje rodzinna atmosfera.

 

 

 

;
Róża Czaszka

WARTOŚCI
INQ TATTOO SCHOOL

TACY JESTEŚMY

 1. ✔ NIETUZINKOWI I ORYGINALNI
 2. ✔ CIERPLIWI I PROFESJONALNI
 3. ✔ DOŚWIADCZENI I ODPOWIEDZIALNI
 4. ✔ NIEZALEŻNI I INSPIRUJĄCY
 5. ✔ AMBITNI I NIEUSTANNIE DĄŻĄCY DO PERFEKCJI

TO NIE MY

 1. ✘ STOJĄCY W MIEJSCU
 2. ✘ ZAMKNIĘCI I NIEZDOLNI DO KOREKTY
 3. ✘ ANTAGONISTYCZNI
 4. ✘ NIEWYRÓZNIJĄCY SIĘ W TŁUMIE
 5. ✘ NASTAWIENI NA KOMERCJALIZACJE I KONFORMISTYCZNI
;