SPOŁECZNOŚĆ

Dołącz do nas!

W trakcie szkolenia przygotowujemy Cię do samodzielnej pracy w salonie. Każdy kursant, może liczyć na długotrwałe wsparcie z naszej strony i w każdej chwili zwrócić się do nas z pytaniami. Stworzyliśmy też specjalną aplikację, dzięki której klienci mogą Cię łatwo znależć, a Ty masz cały kalendarz w swoim telefonie. A w naszych social mediach na bieżąco z duma prezentujemy kolejne prace, które powstają na szkoleniach w Akademii INQ.

Koń
Tatuowanie na ręce

NIEPRZECIĘTNI KURSANCI

Nasi kursanci często swój pierwszy tatuaż na modelu wykonują dużo bardziej profesjonalnie od osób, które prowadzą swoje salony. Dzieje się tak, ponieważ od razu są uczeni najbardziej zaawansowanych technik tatuatorskich, samodzielnego myślenia i podejmowania odpowiednich decyzji, a co równie ważne - respektowania tak 'zmiennego' płótna jakim jest skóra. Uczymy sposobów pracy, które dają gwarancję nie tylko na perfekcyjny efekt końcowy, ale również zapewniają najlepsze wygojenie i piękny wygląd tatuażu na lata.

Tatuowanie na skórze syntetycznej, motyw lwa

START WYSOKIEJ KLASY

Miks zdolności tatuatorskich i wiedzy, jak wykorzystać odpowiednio sprzęt, akcesoria, a nawet kosmetyki w połączeniu ze świadomością każdego etapu tatuowania i umiejętnością oceny każdego 'płótna' gwarantuje naszym kursantom start z najwyższego poziomu zaawansowania. Często level ten przewyższa umiejętności, a nawet doświadczenie osób pracujących już w zawodzie. Nie musisz nam wierzyć na słowo. Sprawdź sam. Wszystkie zdjęcia na stronie, którą właśnie przeglądasz, są dziełem uczestników naszych szkoleń. Możesz więc łatwo porównać efekty Ich pracy z elementami prac uczestników innych kursów.

Tatuowanie na skórze syntetycznej

WYJĄTKOWA ATMOSFERA

Dobrze wiemy, że praca twórcza potrafi wymknąć się poza standardowe godziny. Oficjalnie szkolenie codziennie trwa od 9 do 16, ale kiedy widzimy, ile energii i pasji wkładają kursanci w naukę, zdarza się, że zostajemy w studio dużo dłużej, aż do zamknięcia etapu prac. Bo sami wkładamy w naszą pracę pasję i energię. 

Niejeden kurs zakończył się łzami i to nie tylko z powodu radości i dumy, ale i smutku, że trzeba się rozstać. Ale nie ukrywamy, że bardzo lubimy, gdy kursanci wracają do nas z pełnym zaufaniem na kolejne szkolenie, by dogłębnie poznać i rozwinąć się w  innym ze stylów. 

Kursant z certyfikatem

NAWET, KIEDY JESTEŚ DALEKO, MY JESTEŚMY BLISKO

Wiemy, że początki dla każdego bywają stresujące, dlatego nawet po skończonym kursie, gdy będziesz wkraczać na samodzielna ścieżkę kariery, możesz liczyć na długotrwałe wsparcie. Kursanci bez wahania mogą się do nas zwrócić z pytaniami dotyczącymi wyceny tatuażu dla klienta, doboru odpowiednich igieł czy stężenia barwników. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego sprzętu oraz skompletowaniu akcesoriów potrzebnych każdemu tatuażyście. Otrzymasz też wsparcie podczas zakupów u naszych renomowanych dostawców w celu uzyskania rabatu. 

 

grafika przedstawiająca branże beauty - rzęsy, paznokcie, tatuaże, fryzjer, masaże

APLIKACJA, KTÓRA ŁĄCZY

Natalia i Maciej, założyciele INQ Tattoo School, są również twórcami i właścicielami serwisu dla freelancer’ów beauty oraz aplikacji mobilnej WOWERS służącej do automatyzacji procesów pracy w branży beauty. WOWERS to społeczność artystów z dziedzin tatuażu, fryzjerstwa, makijażu i makijażu permanentnego, stylizacji ubioru, fitnessu, kosmetyki estetycznej, masażu i stylizacji paznokci. Wszystkie oferty usług klient może łatwo wyszukiwać i przeglądać w jednym miejscu, a później wygodnie umówić się na wizytę lub zamówić usługę z dojazdem jednym kliknięciem. Dołącz do naszego serwisu z ogłoszeniami dla branży beauty, zdobywaj klientów i korzystaj ze wszystkich funkcjonalności aplikacji web i na telefon, działającej jako Twój osobisty, wirtualny recepcjonista, którego zawsze masz przy sobie.

Praca nad tatuażem

RAZEM TWORZYMY SPOŁECZNOŚĆ, KTÓRA SIĘ WZAJEMNIE MOTYWUJE

Kiedy podczas szkolenia kursanci sami zauważają, jak duży progres zrobili, dla nas jest to wielka satysfakcja, bo wiemy, że nasza pasja do tatuażu przerodziła się w coś wymiernego, co daje innym efekty. Widzimy wtedy praktycznie namacalnie, że szkolenia, w które wkładamy całą wiedzę, doświadczenie i serce, pozwalają spełnić naszym kursantom marzenia, zrealizować plan na życie i pracować w wymarzonym zawodzie. Chcemy się dzielić tymi emocjami i efektami wspólnej pracy, dlatego wszystkie powstałe podczas szkoleń tatuaże udostępniamy na bieżąco w naszych social mediach. Sprawdzajcie, komentujcie, dzielcie się opiniami i szukajcie inspiracji. To są powody, dla których to robimy. A jeśli przy okazji dodacie nasze profile do obserwowanych, będzie nam tym bardziej miło.

; ;