Tatuaże

Jak znaleźć idealne studio tatuażu?

Znalezienie salonu tatuażu blisko mnie to jedno pytanie; inne pytanie dotyczy tego, czy ten salon z tatuażami najlepiej pasuje do stulu, którego szukasz. Oto kilka porad, jak znaleźć najlepsze studio tatuażu, dopasowane do Twoich potrzeb.

Tatuowanie na modelu w naszym studio

Krok pierwszy: pytaj wokół

Znalezienie niesamowitego artysty lub niesamowitego sklepu tatuażu w pobliżu może być łatwe lub niezwykle trudne, w zależności od tego, gdzie mieszkasz. Ale dobrym pierwszym krokiem jest zawsze po prostu zapytać znajomych, gdzie robią tatuaże.
Poczta pantoflowa zawsze była i nadal jest jedną z najbardziej uczciwych i autentycznych form reklamy. Jeśli doświadczenia, którymi się podzielą, będą złe, przynajmniej będziesz wiedział, których salonów unikać.
Niemniej jednak, gdy skończą ze swoimi tyradami, przystąpią do rozmowy o artystach, o których sami słyszeli dobre opinie, lub widzieli ich prace na Instagramie czy Facebook’u.

Rzeźba

Krok drugi: wyszukiwanie Google

Wyszukiwanie w Google będzie świetną alternatywą lub substytutem dla kroku 1. Nowoczesne salony tatuażu, sa obecne w internecie, czy to na stronach z tatuażami, w publikacjach online, czy na Instagramie i Facebook’u.
Wyszukanie salonów tatuażu w poblizu, spowoduje wyświetlenie wielu odpowiednich artykułów, które poprowadzą Cię we właściwym kierunku.

Kobieta w białym  kasku

Krok trzeci: sprawdź Instagram

Podczas wyszukiwania informacji na Instagramie mogą się zdarzyć dwie rzeczy. Po pierwsze, możesz znaleźć więcej salonów tatuażu w pobliżu. Po drugie, będziesz mógł również sprawdzić, czy oferują one tatuaże w stylu jaki sobie wymarzyłeś. Gromadząc umiejętności różnych artystów, powinieneś już mieć na uwadze projekt tatuażu.

Nowocześni artyści, nigdy nie kopiują wzorów już wykonanych przez innych tatuatorów, mogą się nimi zainspirować ale nigdy nie wykonają takiego samego tatuażu. Szanujący się tatuator, stworzy indywidualny projekt tatuażu, na Twoje zamówienie, często zwizualizuje Ci go, przy pomocy specjalnych oprogramowań komputerowych, abyś mógł zobaczyć jak finalnie będzie wyglądał na skórze, w miejscu jakie wybrałeś.

Dłonie rzeźby

Krok czwarty: skontaktuj się z wybranym przez ciebie artysta

Świadomość, że artysta jest w stanie stworzyć wspaniały kawałek tatuażu, to tylko niewielka część całego procesu. Duża ilość komunikacji i współpracy będzie miała znaczący wpływ na ostateczny efekt twojego tatuażu. Wreszcie, podczas pierwszego kontaktu ze studiem tatuażu, lub samym tatuatorem, będziesz mógł określić, czy nadajecie na tych samych falach, czy czujesz się odpowiednio zaopiekowany, czy jest to miejsce spełniające wysokie standardy, możesz także określić, czy będziesz czuć się swobodnie, w tym miejscu, podczas pracy z konkretnym artystą.
Zawsze dobrze jest przejrzeć ich portfolio. Zwróć uwagę na różne aspekty tatuaży, które już wykonali. Spójrz na cieniowanie, ich zdolność do tworzenia perspektywy i w przypadku kiedy tatuaż posiada kontur, lub jest to tatuaż linearny, szczególną uwagę zwróć na dokładność linii, musi być ona idealna, a taką zagwarantują tylko prawdziwi fachowcy tzw szczególarze, dla których nie ma półśrodków, a każdy ich tatuaż musi być perfekcyjny.

Kobieta i mężczyzna

Krok piąty: podejmij decyzję

Teraz… Oto najlepsza część. Wreszcie możesz podjąć świadomą decyzję! Przede wszystkim wybierz artystę, do którego będziesz w stu procentach skłonny wrócić, gdy zaczniesz chcieć więcej tatuaży!
Topowe salony tatuażu i artyści mają silną obecność w internecie. Przejrzyj ich prace, spotkaj się z nimi lub napisz do nich, aby porozmawiać.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pracownią: z dumą będziemy tymi, którym zechcesz zaufać, jeśli chodzi o Twoje osobiste i wieczne dzieło sztuki, na Twojej skórze.

Mężczyzna
Trendy w tatuażu Jak przygotować się do sesji tatuażu?